Registered teams

Total number of enrolled teams: 0 from 0 countries

 

 Bosnia and Herzegovina (0)
 England (0)
 Latvia (1)
 Slovakia (9)
 Belarus (0)
 Croatia (0)
 Poland (1)
 Serbia (0)
 Czech Republic (0)
 Hungary (0)
 Romania (4)
 Ukraine (0)
 Estonia (4)
 Lithuania (0)
 Russia (0)
Turkey (0)
Spain (0)
Moldova (0)
Albania (0)
Slovenia (0)
Macedonia (0)
Azerbaijan (0)
   

Categories

Country

  Team Category Country
  Shkodra Football Club U9 Albania
  Shkodra Football Club U12 Albania
  EFA Baku U12 Azerbaijan
  FC Fortuna Minsk U8 Belarus
  FC Fortuna Minsk U9 Belarus
  Tornado Minsk U12 Belarus
  Tornado Minsk U9 Belarus
  DYUSSH PINSK А U9 Belarus
  DYUSSH PINSK Б U9 Belarus
  DYUSSH PINSK А U10 Belarus
  DYUSSH PINSK B U10 Belarus
  DYUSSH PINSK C U10 Belarus
  DYUSSH PINSK U13 Belarus
  FC Minsk U14 Belarus
  DUSH 5 Baranovichi U9 Belarus
  Kivoli FC Irbis U7 Estonia
  Kivoli FC Irbis U8 Estonia
  Kivoli FC Irbis U13 Estonia
  Kivoli FC Irbis U15 Estonia
  FC Viru Star U12 Estonia
  KFG Gostivar U12 Macedonia
  Gyöngyöstarjáni KSK U15 Hungary
  DASE Debrecen U11 Hungary
  DEAC Debrecen U14 Hungary
  BFK Salaspils U9 Latvia
  BFK Salaspils U10 Latvia
  Carnikava NP U9 Latvia
  FC Gauja Valmiera U7 Latvia
  FC Gauja Valmiera U8 Latvia
  FC Gauja Valmiera U9 Latvia
  FC Gauja Valmiera U14 Latvia
  FC Ranto U11 Latvia
  Selijas Sporta Skola U14 Latvia
  Ilūkstes NSS U15 Latvia
  FK Auda U11 Latvia
  FK Jurnieks Riga U9 Latvia
  FK Jurnieks Riga U10 Latvia
  FK Jurnieks Riga U11 Latvia
  LKS Forteca Swierklany U14 Poland
  Stal Rzeszow S.A. U11 Poland
  ESBANK RAP Radomsko U11 Poland
  AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki U8 Poland
  AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki U9 Poland
  AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki U10 Poland
  Juventus Academy Bydgoszcz U14 Poland
  MOSP Bialystok U14 Poland
  KS GKS 1962 Jastrzebie Zdroj U7 Poland
  KS GKS 1962 Jastrzebie Zdroj U8 Poland
  KS GKS 1962 Jastrzebie Zdroj U9 Poland
  KS GKS 1962 Jastrzebie Zdroj U11 Poland
  UKS Rona 03 Elk U14 Poland
  UKS Rona 03 Elk A U11 Poland
  UKS Rona 03 Elk B U11 Poland
  UKS Rona 03 Elk U10 Poland
  ZKP Zakopane U9 Poland
  UKS Olimpijczyk Kwakowo A U14 Poland
  UKS Olimpijczyk Kwakowo B U14 Poland
  MKS Zory U13 Poland
  MKS Zory A U12 Poland
  MKS Zory B U12 Poland
  MKS Zory C U12 Poland
  MKS Zory U11 Poland
  MKS Zory A U10 Poland
  MKS Zory B U10 Poland
  MKS Zory C U10 Poland
  AFC Unirea 04 Slobozia U14 Romania
  CS Atletico Arad U14 Romania
  CSC Ghiroda U7 Romania
  CSC Ghiroda U8 Romania
  CSC Ghiroda U10 Romania
  CSC Ghiroda A U11 Romania
  CSC Ghiroda B U11 Romania
  CSC Ghiroda U13 Romania
  ACS Tampa Brasov U14 Romania
  ACS KIDS Tampa Brasov U8 Romania
  ACS KIDS Tampa Brasov U9 Romania
  ACS KIDS Tampa Brasov U10 Romania
  ACS KIDS Tampa Brasov U11 Romania
  Cautis Steaua Sudului U7 Romania
  Cautis Steaua Sudului U8 Romania
  Cautis Steaua Sudului U9 Romania
  Cautis Steaua Sudului U10 Romania
  Cautis Steaua Sudului U12 Romania
  CSJ Stiinta U Craiova U10 Romania
  CSJ Stiinta U Craiova U11 Romania
  CS Vulcan U15 Romania
  LPS Banatul Timisoara U14 Romania
  CSS Unirea Iasi U14 Romania
  CSM Politehnica Iasi A U12 Romania
  CSM Politehnica Iasi B U12 Romania
  Inter Moscow U10 Russia
  Inter Moscow U11 Russia
  FAKEL Kursk U13 Russia
  1.FC Tatran Prešov U7 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U8 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U9 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U10 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U11 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U12 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U13 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U14 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U15 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov A15 Slovakia
  FK Humenné U8 Slovakia
  FK Humenné U14 Slovakia
  FK Drienov U15 Slovakia
  Slavoj Trebišov U9 Slovakia
  OFK Agrifop Stakčín U11 Slovakia
  MŠO Štúrovo U11 Slovakia
  Žilinský kraj Kinder team U14 Slovakia
  FK Spartak Bánovce nad Bebravou U13 Slovakia
  FK Humenné U12 Slovakia
  TJ Palas Jahodná U14 Slovakia
  AF CROW Košice U11 Slovakia
  AF CROW Košice U13 Slovakia
  TJ Sokol Ľubotice U11 Slovakia
  TJ Sokol Ľubotice U15 Slovakia
  Atlet Kiev U7 Ukraine
  Atlet Kiev U9 Ukraine
  Atlet Kiev A U11 Ukraine
  Atlet Kiev B U11 Ukraine
  Atlet Kiev A U10 Ukraine
  Atlet Kiev B U10 Ukraine
  Atlet Kiev C U10 Ukraine
  Atlet Kiev U12 Ukraine
  Zinedine Uzghorod U7 Ukraine
  Zinedine Uzghorod U8 Ukraine
  Zinedine Uzghorod A U10 Ukraine
  Zinedine Uzghorod B U10 Ukraine
  Zinedine Uzghorod U11 Ukraine
  Zinedine Uzghorod U12 Ukraine
  SJFSSOR Uzghorod U10 Ukraine
  SJFSSOR Uzghorod U13 Ukraine
  Molod Poltava U13 Ukraine
  Molod Poltava U12 Ukraine
  Zmina Belaja Cerkov U11 Ukraine
  Arsenal Kiev A U12 Ukraine
  Arsenal Kiev B U12 Ukraine
  DFK Stal Kiev U9 Ukraine
  DFK Stal Kiev U11 Ukraine
  FK Karpaty Lviv U10 Ukraine
  Halichina Lviv U9 Ukraine
  FK Khotiv U11 Ukraine
  DJUSH 26 Kiev A U11 Ukraine
  DJUSH 26 Kiev B U11 Ukraine
  FC Lokomotiv Kiev U7 Ukraine
  FC Lokomotiv Kiev U15 Ukraine
  FC Lions-Irpin Irpiny U10 Ukraine
  FC Lions-Irpin Irpiny U15 Ukraine
  FK Lviv A U11 Ukraine
  FK Lviv B U11 Ukraine
  FK Lviv U12 Ukraine
  Prikarpatya Ivano-Frankivsk U10 Ukraine
  KZ DJUSH Ternopil A U13 Ukraine
  KZ DJUSH Ternopil B U13 Ukraine
  Karpaty Mukachevo U9 Ukraine